
1 / 7
Gateway vadības modulis
SKU: MDV83657
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A5 Sportback 8TA |
| Year | 2009 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 132 kW |
| Engine code | CDNB |
| Mileage | 115 000 km |
| Color | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8T3AA009686 |
| Mfr. code | 8T0907468T |
| OEM code | 403213 |
| Other codes | 8T0907468K |
Category: Gateway control module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Dzinēja vadības bloks
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
65.65 €MDV83662

Komforta modulis
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV83826

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV84021

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A5 Sportback 8TA · 2007 · 3.0L
5.00 €MDV91473

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV83803

Gaisa spilvenu vadības bloks
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV83788










