
1 / 7
Gateway vadības modulis
SKU: MDV83657
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A5 Sportback 8TA |
| Год | 2009 |
| Кузов | Купе |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 132 kW |
| Код двигателя | CDNB |
| Пробег | 115 000 км |
| Цвет | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8T3AA009686 |
| Код произв. | 8T0907468T |
| OEM код | 403213 |
| Другие коды | 8T0907468K |
Категория: Модуль управления gateway
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Dzinēja vadības bloks
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
65.65 €MDV83662

Komforta modulis
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV83826

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV84021

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A5 Sportback 8TA · 2007 · 3.0L
5.00 €MDV91473

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV83803

Gaisa spilvenu vadības bloks
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV83788










