
1 / 7
Gateway vadības modulis
SKU: MDV83657
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A5 Sportback 8TA |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 132 kW |
| Dzinēja kods | CDNB |
| Nobraukums | 115 000 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8T3AA009686 |
| Ražotāja kods | 8T0907468T |
| OEM kods | 403213 |
| Citi kodi | 8T0907468K |
Kategorija: Gateway vadības modulis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Dzinēja vadības bloks
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
65.65 €MDV83662

Komforta modulis
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV83826

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV84021

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A5 Sportback 8TA · 2007 · 3.0L
5.00 €MDV91473

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV83803

Gaisa spilvenu vadības bloks
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV83788










