
1 / 17
Apakšējā bampera daļa (lūpa)
SKU: MDV87286
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2014 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.0L 92 kW |
| Engine code | M1DA |
| Mileage | 87 000 km |
| Color | frozen white / 5B |
| VIN | WF0KXXGCBKEL64104 |
| Mfr. code | BM5117626A |
| OEM code | 0097A |
| Other codes | BM5117627A |
Category: Front bumper lip
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164

Augšējais režģis
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
10.00 €MDV105168

Priekšējais bamperis
Ford · Focus · 2005 · 1.6L
30.29 €MDV95400

Priekšējais bamperis
Ford · Focus · 2010 · 2.0L 100kW
50.50 €MDV95309

Priekšējais bamperis
Ford · Focus · 2009 · 2.0L 100kW
45.44 €MDV83436

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56487










