
1 / 9
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
SKU: MDV87191
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2014 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.0L 92 kW |
| Engine code | M1DA |
| Mileage | 87 000 km |
| Color | frozen white / 5B |
| VIN | WF0KXXGCBKEL64104 |
| Mfr. code | BM5117K947A |
| OEM code | D2A3A |
Category: Front bumper lower grill
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56487

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56490

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2010 · 1.6L 80kW
10.10 €MDV55826

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV55824

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2009 · 1.8L 85kW
10.10 €MDV58409










