
1 / 9
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
SKU: MDV87191
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2014 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.0L 92 kW |
| Dzinēja kods | M1DA |
| Nobraukums | 87 000 km |
| Krāsa | frozen white / 5B |
| VIN | WF0KXXGCBKEL64104 |
| Ražotāja kods | BM5117K947A |
| OEM kods | D2A3A |
Kategorija: Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56487

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56490

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2010 · 1.6L 80kW
10.10 €MDV55826

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV55824

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2009 · 1.8L 85kW
10.10 €MDV58409










