
1 / 8
Stūres pastiprinātāja sūknis
SKU: MDV88831
71.41 €
Chat on WhatsApp| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk2 (5J) |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 51 kW |
| Engine code | CGPA |
| Mileage | 57 967 km |
| Color | flash red / LF3K |
| VIN | TMBBH25J1A3150746 |
| Mfr. code | 6R0423156A |
| OEM code | 6Q2423051AN |
| Other codes | 6Q1423051CE |
Category: Power steering pump
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Stūres pastiprinātāja sūknis
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L
60.60 €MDV90815

Stūres pastiprinātāja sūknis
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2013 · 1.2L 55kW
70.00 €MDV96079

Dzinējs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.4L 59kW
400.00 €MDV100466

Dzinējs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L 63kW
400.00 €MDV95467

Dzinējs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L 59kW
400.00 €MDV77213

Priekšējais bamperis
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.9L 77kW
70.70 €MDV83397


