
1 / 8
Stūres pastiprinātāja sūknis
SKU: MDV88831
71.41 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Skoda |
| Modelis | Fabia Mk2 (5J) |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 51 kW |
| Dzinēja kods | CGPA |
| Nobraukums | 57 967 km |
| Krāsa | flash red / LF3K |
| VIN | TMBBH25J1A3150746 |
| Ražotāja kods | 6R0423156A |
| OEM kods | 6Q2423051AN |
| Citi kodi | 6Q1423051CE |
Kategorija: Stūres pastiprinātāja sūknis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Stūres pastiprinātāja sūknis
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L
60.60 €MDV90815

Stūres pastiprinātāja sūknis
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2013 · 1.2L 55kW
70.00 €MDV96079
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.9L
40.00 €MDV104409
Priekšpusē loga pacēlāja motoriņš
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2010 · 1.2L 63kW
50.00 €MDV104336
Kvēlsveču relejs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV104756
Aizdedzes atslēga / karte
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV104637


