
1 / 9
Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
SKU: MDV89847
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B6 8E 8H |
| Year | 2003 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 110 kW |
| Engine code | AWA |
| Mileage | 151 000 km |
| Color | moroblau / LZ5J |
| VIN | WAUZZZ8E74A055494 |
| Mfr. code | 8E0807681A |
| OEM code | 8E0807682A |
Category: Front fog light trim/grill
Donor vehicle photos

1 / 11
Other parts from this car
Similar items

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
20.20 €MDV63457

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV82372

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV82638

Priekšpusē bampera sija / balka
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV17686

Dzinēja pārsega amortizators
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 3.0L 162kW
10.10 €MDV17768

Radiatoru panelis
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 96kW
20.20 €MDV22600
