
1 / 9
Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
SKU: MDV89847
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B6 8E 8H |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 110 kW |
| Dzinēja kods | AWA |
| Nobraukums | 151 000 km |
| Krāsa | moroblau / LZ5J |
| VIN | WAUZZZ8E74A055494 |
| Ražotāja kods | 8E0807681A |
| OEM kods | 8E0807682A |
Kategorija: Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Citas detaļas no šī auto
Līdzīgas preces

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
20.20 €MDV63457

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV82372

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV82638

Priekšpusē bampera sija / balka
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV17686

Dzinēja pārsega amortizators
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 3.0L 162kW
10.10 €MDV17768

Radiatoru panelis
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 96kW
20.20 €MDV22600
