
1 / 10
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV90893
60.60 €
Chat on WhatsApp| Make | Opel |
| Model | Meriva B |
| Year | 2012 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 74 kW |
| Engine code | A14XER |
| Mileage | 56 000 km |
| Color | muskatgrau / 40W |
| VIN | W0LSD9EC5C4223117 |
| Mfr. code | 401351739 |
| OEM code | 05132181029A |
| Other codes | 13335253 |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 12
Other parts from this car
Similar items

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Meriva B · 2013 · 1.4L 74kW
50.50 €MDV82920

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Meriva B · 2010 · 1.4L 88kW
50.00 €MDV93130

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Meriva B · 2014 · 1.6L
30.00 €MDV102159

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Meriva B · 2013 · 1.4L 103kW
20.00 €MDV96992

Dzinējs
Opel · Meriva B · 2011 · 1.7L 96kW
800.00 €MDV92827

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Opel · Meriva B · 2010 · 1.4L
50.50 €MDV83275
