
1 / 10
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV90893
60.60 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Opel |
| Modelis | Meriva B |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 74 kW |
| Dzinēja kods | A14XER |
| Nobraukums | 56 000 km |
| Krāsa | muskatgrau / 40W |
| VIN | W0LSD9EC5C4223117 |
| Ražotāja kods | 401351739 |
| OEM kods | 05132181029A |
| Citi kodi | 13335253 |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Citas detaļas no šī auto
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Meriva B · 2013 · 1.4L 74kW
50.50 €MDV82920

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Meriva B · 2010 · 1.4L 88kW
50.00 €MDV93130

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Meriva B · 2014 · 1.6L
30.00 €MDV102159

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Meriva B · 2013 · 1.4L 103kW
20.00 €MDV96992

Dzinējs
Opel · Meriva B · 2011 · 1.7L 96kW
800.00 €MDV92827

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Opel · Meriva B · 2010 · 1.4L
50.50 €MDV83275
