
1 / 6
Avārijas lukturu slēdzis
SKU: MDV96832
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Jaguar |
| Model | XF X250 |
| Year | 2013 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.2L 147 kW |
| Engine code | 224DT |
| Mileage | 137 819 km |
| Color | crystal blue / JKF |
| VIN | SAJAC0565DDS94603 |
| Mfr. code | CX2313D734CC |
| OEM code | 130207A |
| Other codes | J6R3A |
Category: Hazard light switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV103824

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
5.00 €MDV103830

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2009 · 2.7L
5.00 €MDV88186

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV104008

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L
5.00 €MDV69246

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
5.00 €MDV98200










