
1 / 6
Avārijas lukturu slēdzis
SKU: MDV96832
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Jaguar |
| Modelis | XF X250 |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.2L 147 kW |
| Dzinēja kods | 224DT |
| Nobraukums | 137 819 km |
| Krāsa | crystal blue / JKF |
| VIN | SAJAC0565DDS94603 |
| Ražotāja kods | CX2313D734CC |
| OEM kods | 130207A |
| Citi kodi | J6R3A |
Kategorija: Avārijas lukturu slēdzis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV103824

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
5.00 €MDV103830

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2009 · 2.7L
5.00 €MDV88186

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV104008

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L
5.00 €MDV69246

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
5.00 €MDV98200










