
1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV98629
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Megane III |
| Year | 2013 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 115 000 km |
| Color | star black / TEGNE |
| VIN | VF1DZ140649523166 |
| Mfr. code | S180153105A |
| OEM code | 237103571R |
| Other codes | 237101908R |
Category: Engine control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83766

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV67126
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
20.20 €MDV71917

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
20.20 €MDV12765

Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
10.10 €MDV37806

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
5.00 €MDV14262





