
1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV98629
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 115 000 km |
| Krāsa | star black / TEGNE |
| VIN | VF1DZ140649523166 |
| Ražotāja kods | S180153105A |
| OEM kods | 237103571R |
| Citi kodi | 237101908R |
Kategorija: Dzinēja vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83766

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV67126
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
20.20 €MDV71917

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
20.20 €MDV12765

Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
10.10 €MDV37806

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
5.00 €MDV14262





