
1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV67126
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 147 003 km |
| Krāsa | extreme blue / TERNA |
| VIN | VF1BZ0B0642105735 |
| Ražotāja kods | 237100307R |
| OEM kods | S180067106A |
| Citi kodi | 237100033R |
Kategorija: Dzinēja vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83766

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2013 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV98629
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
20.20 €MDV71917

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
20.20 €MDV12765

Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
10.10 €MDV37806

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
5.00 €MDV14262

