
1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV67126
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Renault |
| Модель | Megane III |
| Год | 2009 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 78 kW |
| Код двигателя | K9K 832 |
| Пробег | 147 003 км |
| Цвет | extreme blue / TERNA |
| VIN | VF1BZ0B0642105735 |
| Код произв. | 237100307R |
| OEM код | S180067106A |
| Другие коды | 237100033R |
Категория: Блок управления двигателя
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
20.00 €MDV104215

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83766

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2013 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV98629
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
20.20 €MDV71917

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
20.20 €MDV12765

Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
10.10 €MDV37806

