
1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV67126
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Megane III |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 832 |
| Mileage | 147 003 km |
| Color | extreme blue / TERNA |
| VIN | VF1BZ0B0642105735 |
| Mfr. code | 237100307R |
| OEM code | S180067106A |
| Other codes | 237100033R |
Category: Engine control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83766

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2013 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV98629
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
20.20 €MDV71917

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
20.20 €MDV12765

Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
10.10 €MDV37806

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
5.00 €MDV14262

