1 / 18
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV98669
180.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Megane III |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 832 |
| Mileage | 156 720 km |
| Color | bleu crepuscule / NV472 |
| VIN | VF1BZ0B0641764158 |
| Mfr. code | S180067106A |
| OEM code | 237100307R |
| Other codes | 237100033R |
Category: Engine ECU kit and lock set
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
121.19 €MDV78079

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
90.89 €MDV92271
Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 81kW
160.00 €MDV98675

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 81kW
90.00 €MDV100338

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
120.00 €MDV97961

Drošinātāju kaste (komplekts)
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83997



