1 / 18
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV98669
180.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 156 720 km |
| Krāsa | bleu crepuscule / NV472 |
| VIN | VF1BZ0B0641764158 |
| Ražotāja kods | S180067106A |
| OEM kods | 237100307R |
| Citi kodi | 237100033R |
Kategorija: Aizdedzes ECU komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
121.19 €MDV78079

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
90.89 €MDV92271
Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 81kW
160.00 €MDV98675

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 81kW
90.00 €MDV100338

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
120.00 €MDV97961

Drošinātāju kaste (komplekts)
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83997



