1 / 25
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV98675
160.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 846 |
| Nobraukums | 227 000 km |
| Krāsa | star black / TEGNE |
| VIN | VF1DZ5G0645598069 |
| Ražotāja kods | 237101454R |
| OEM kods | S180067142A |
| Citi kodi | 277100669R |
Kategorija: Aizdedzes ECU komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
121.19 €MDV78079

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
90.89 €MDV92271
Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2009 · 1.5L 81kW
180.00 €MDV98669

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 81kW
90.00 €MDV100338

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
120.00 €MDV97961

Drošinātāju kaste (komplekts)
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83997


