1 / 25
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV98675
160.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Megane III |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 846 |
| Mileage | 227 000 km |
| Color | star black / TEGNE |
| VIN | VF1DZ5G0645598069 |
| Mfr. code | 237101454R |
| OEM code | S180067142A |
| Other codes | 277100669R |
Category: Engine ECU kit and lock set
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
121.19 €MDV78079

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
90.89 €MDV92271
Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2009 · 1.5L 81kW
180.00 €MDV98669

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 81kW
90.00 €MDV100338

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
120.00 €MDV97961
Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
20.00 €MDV104215


