
1 / 6
Drošinātāju bloks
SKU: MDV102380
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 104 000 km |
| Krāsa | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2337023 |
| Ražotāja kods | 284B7JD02A |
| OEM kods | 6662011546 |
| Citi kodi | 518975032 |
Kategorija: Drošinātāju bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Drošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
10.00 €MDV97506

Drošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV100147

Drošinātāju kaste (komplekts)
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
30.00 €MDV100153

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV84001

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV73649


