
1 / 6
Drošinātāju bloks
SKU: MDV102380
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 104 000 km |
| Color | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2337023 |
| Mfr. code | 284B7JD02A |
| OEM code | 6662011546 |
| Other codes | 518975032 |
Category: Fuse module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Drošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
10.00 €MDV97506

Drošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV100147

Drošinātāju kaste (komplekts)
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
30.00 €MDV100153

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV84001

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV73649


