
1 / 6
Drošinātāju bloks
SKU: MDV102380
15.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
| Год | 2011 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 430 |
| Пробег | 104 000 км |
| Цвет | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2337023 |
| Код произв. | 284B7JD02A |
| OEM код | 6662011546 |
| Другие коды | 518975032 |
Категория: Блок предохранителей
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Drošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
35.00 €MDV105108

Drošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
10.00 €MDV97506

Drošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV100147

Drošinātāju kaste (komplekts)
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
30.00 €MDV100153
Signalizācijas vadības bloks
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
15.00 €MDV105097
Dzinēja vadības bloks
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
20.00 €MDV104776

