
1 / 6
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV104113
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mini |
| Modelis | One - Cooper Coupe R56 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 135 kW |
| Dzinēja kods | N18B16A |
| Nobraukums | 109 000 km |
| Krāsa | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Ražotāja kods | CMP01R134A |
| OEM kods | 09226909062 |
| Citi kodi | 9223392 |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2007 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV36617

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2011 · 1.6L 66kW
25.25 €MDV71360

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV54180

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV54244

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2011 · 1.6L 66kW
20.20 €MDV85600

Gaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
10.00 €MDV104397







