
1 / 6
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV104113
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Mini |
| Model | One - Cooper Coupe R56 |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 135 kW |
| Engine code | N18B16A |
| Mileage | 109 000 km |
| Color | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Mfr. code | CMP01R134A |
| OEM code | 09226909062 |
| Other codes | 9223392 |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2007 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV36617

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2011 · 1.6L 66kW
25.25 €MDV71360

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV54180

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV54244

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2011 · 1.6L 66kW
20.20 €MDV85600

Gaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
10.00 €MDV104397







