1 / 12
Rokturu komplekts
SKU: MDV104589
100.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Kangoo II |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Komerciāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 63 kW |
| Dzinēja kods | K9K 802 |
| Nobraukums | 84 862 km |
| Krāsa | gris sideral / TEB64 |
| VIN | VF1FW0BB540854007 |
| Ražotāja kods | 8200475565K |
| OEM kods | 8200475565 |
| Citi kodi | 0016091945 |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Rokturu komplekts
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 86kW
100.99 €MDV83478

Rokturu komplekts
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
30.00 €MDV103872

Rokturu komplekts
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
100.00 €MDV103574
Papildu bremžu signāla lukturis
Renault · Kangoo II · 2009 · 1.5L 63kW
50.00 €MDV104118
Ārējais atvēršanas rokturis
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
20.00 €MDV104282
Drošinātāju bloks
Renault · Kangoo II · 2009 · 1.5L 63kW
70.00 €MDV104351



