1 / 12
Rokturu komplekts
SKU: MDV104589
100.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Kangoo II |
| Year | 2009 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 63 kW |
| Engine code | K9K 802 |
| Mileage | 84 862 km |
| Color | gris sideral / TEB64 |
| VIN | VF1FW0BB540854007 |
| Mfr. code | 8200475565K |
| OEM code | 8200475565 |
| Other codes | 0016091945 |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Rokturu komplekts
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 86kW
100.99 €MDV83478

Rokturu komplekts
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
30.00 €MDV103872

Rokturu komplekts
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
100.00 €MDV103574
Papildu bremžu signāla lukturis
Renault · Kangoo II · 2009 · 1.5L 63kW
50.00 €MDV104118
Ārējais atvēršanas rokturis
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
20.00 €MDV104282
Drošinātāju bloks
Renault · Kangoo II · 2009 · 1.5L 63kW
70.00 €MDV104351



