
1 / 6
Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
SKU: MDV18447
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 180 kW |
| Dzinēja kods | CDUC |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Ražotāja kods | 059129629A |
| Citi kodi | K1958 |
Kategorija: Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Līdzīgas preces

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27526

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV21009

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV26913

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV18445

Droseļvārsts
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808

Gaisa plūsmas mērītājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525










