
1 / 6
Spidometrs (instrumentu panelī)
SKU: MDV37169
55.22 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Scenic II - Grand scenic II |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 88 kW |
| Nobraukums | 190 000 km |
| VIN | VF1JMK4D638781327 |
| Ražotāja kods | 8200494955A |
| OEM kods | 28179133 |
| Citi kodi | NS0037727A |
Kategorija: Spidometrs (instrumentu panelī)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 2
Līdzīgas preces

Spidometrs (instrumentu panelī)
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2008 · 1.5L 78kW
51.54 €MDV61521

Spidometrs (instrumentu panelī)
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2006 · 2.0L 96kW
58.90 €MDV42019

Drošinātāju bloks
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2007 · 1.6L 82kW
20.20 €MDV19699

Dzinēja vadības bloks
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2007 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV19325

Drošinātāju bloks
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2007 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV19155

Komforta modulis
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2007 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV35150










