
1 / 7
Spidometrs (instrumentu panelī)
SKU: MDV61521
51.54 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Scenic II - Grand scenic II |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 732 |
| Nobraukums | 91 000 km |
| Krāsa | gris platine / TED69 |
| VIN | VF1JMSE0639395638 |
| Ražotāja kods | P8200787774A |
| OEM kods | 8200787774 |
| Citi kodi | TDB2084BG |
Kategorija: Spidometrs (instrumentu panelī)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Spidometrs (instrumentu panelī)
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2006 · 2.0L 96kW
58.90 €MDV42019

Spidometrs (instrumentu panelī)
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2007 · 1.9L 88kW
55.22 €MDV37169

Drošinātāju bloks
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2007 · 1.6L 82kW
20.20 €MDV19699

Dzinēja vadības bloks
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2007 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV19325

Drošinātāju bloks
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2007 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV19155

Komforta modulis
Renault · Scenic II - Grand scenic II · 2007 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV35150


