
1 / 11
Gaisa caurule uz turbīnu
SKU: MDV72993
151.49 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mercedes-Benz |
| Modelis | E W211 |
| Gads | 2005 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 165 kW |
| Dzinēja kods | OM 642.920 |
| Nobraukums | 97 000 km |
| Krāsa | tellursilber / 762 |
| VIN | WDB2110222A903046 |
| Ražotāja kods | A6420943497 |
| OEM kods | 0110183A |
| Citi kodi | 4010038A |
Kategorija: Gaisa caurule uz turbīnu
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23314

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23305

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 140kW
10.10 €MDV23246

Izplūdes kolektora silddītājs (pūtējs)
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 164kW
10.10 €MDV23248

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.0L 165kW
73.63 €MDV39046

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.0L 165kW
10.10 €MDV38999










