
1 / 11
Gaisa caurule uz turbīnu
SKU: MDV72993
151.49 €
Написать в WhatsApp| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | E W211 |
| Год | 2005 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.0L 165 kW |
| Код двигателя | OM 642.920 |
| Пробег | 97 000 км |
| Цвет | tellursilber / 762 |
| VIN | WDB2110222A903046 |
| Код произв. | A6420943497 |
| OEM код | 0110183A |
| Другие коды | 4010038A |
Категория: Труба воздуха в турбину
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23314

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23305

Izplūdes kolektora silddītājs (pūtējs)
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 164kW
10.10 €MDV23248

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 140kW
10.10 €MDV23246

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.0L 165kW
73.63 €MDV39046

Gaisa filtra kaste
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.0L 165kW
10.10 €MDV38999










