
1 / 6
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV78558
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo Mk III |
| Gads | 2005 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 114 kW |
| Dzinēja kods | QJBB |
| Nobraukums | 134 241 km |
| Krāsa | magnum grey / M1 |
| VIN | WF05XXGBB55U56246 |
| Ražotāja kods | V1STE0N |
| OEM kods | 6S7113404A |
| Citi kodi | 1S7113404A |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
20.20 €MDV78282

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV18958

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
10.10 €MDV18906

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13256

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13273

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2003 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV13271








