
1 / 6
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV78558
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Mondeo Mk III |
| Year | 2005 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 114 kW |
| Engine code | QJBB |
| Mileage | 134 241 km |
| Color | magnum grey / M1 |
| VIN | WF05XXGBB55U56246 |
| Mfr. code | V1STE0N |
| OEM code | 6S7113404A |
| Other codes | 1S7113404A |
Category: Rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
20.20 €MDV78282

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV18958

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
10.10 €MDV18906

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13256

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2003 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV13271

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13273








