
1 / 20
Priekšējais detaļu komplekts
SKU: MDV79645
807.92 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2016 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 89 114 km |
| Krāsa | gray / KAD |
| VIN | SJNFCAF15U7139836 |
| Ražotāja kods | 62022BV80D |
| OEM kods | 62022BV80H |
| Citi kodi | 62026BV80A |
Kategorija: Priekšējais detaļu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567

Priekšpusē bampera turētājs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV103806

Spārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV55645

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92486

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92487
