
1 / 20
Priekšējais detaļu komplekts
SKU: MDV79645
807.92 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Juke I F15 |
| Год | 2016 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 636 |
| Пробег | 89 114 км |
| Цвет | gray / KAD |
| VIN | SJNFCAF15U7139836 |
| Код произв. | 62022BV80D |
| OEM код | 62022BV80H |
| Другие коды | 62026BV80A |
Категория: Priekio detalių komplektas
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567

Priekšpusē bampera turētājs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV103806

Spārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV55645

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92488

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92487
