
1 / 6
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV80663
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | RF7J |
| Nobraukums | 127 816 km |
| Krāsa | sunlight silver / 22V |
| VIN | JMZGH14D601203690 |
| Ražotāja kods | T93402A |
| OEM kods | GS1G57K00 |
| Citi kodi | A11A64661184 |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Citas detaļas no šī auto
Līdzīgas preces

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV87831

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV58990

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV48869

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2011 · 2.0L 114kW
10.10 €MDV85831

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
10.10 €MDV85577

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV63051
