
1 / 8
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV85831
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 114 kW |
| Dzinēja kods | LF-DE |
| Nobraukums | 80 000 km |
| Krāsa | black / 16W |
| VIN | JMZGHA4E601461553 |
| Ražotāja kods | T93442A |
| OEM kods | GDK557K00 |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV87831

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV58990

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV48869

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV80663

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
10.10 €MDV85577

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV63051

