
1 / 8
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV85831
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 114 kW |
| Engine code | LF-DE |
| Mileage | 80 000 km |
| Color | black / 16W |
| VIN | JMZGHA4E601461553 |
| Mfr. code | T93442A |
| OEM code | GDK557K00 |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV87831

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV58990

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV48869

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV80663

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
10.10 €MDV85577

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV63051

