
1 / 8
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV87831
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2010 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 120 kW |
| Engine code | R2AA |
| Mileage | 146 481 km |
| Color | black / 16W |
| VIN | JMZGHA9B601431298 |
| Mfr. code | T93442A |
| OEM code | GDK557K00 |
| Other codes | 450050 |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV58990

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV48869

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2011 · 2.0L 114kW
10.10 €MDV85831

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV80663

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
10.10 €MDV85577

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV63051











