
1 / 11
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV85577
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 88 kW |
| Engine code | L8-DE |
| Mileage | 116 000 km |
| Color | velocity red / 27A |
| VIN | JMZGH148201253264 |
| Mfr. code | T93402A |
| OEM code | GS1G57K00 |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV87831

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV58990

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV48869

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2011 · 2.0L 114kW
10.10 €MDV85831

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV80663

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV63051








