
1 / 11
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV85577
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 88 kW |
| Dzinēja kods | L8-DE |
| Nobraukums | 116 000 km |
| Krāsa | velocity red / 27A |
| VIN | JMZGH148201253264 |
| Ražotāja kods | T93402A |
| OEM kods | GS1G57K00 |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV87831

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV58990

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV48869

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2011 · 2.0L 114kW
10.10 €MDV85831

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV80663

Stūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV63051








