
1 / 10
Ģenerators
SKU: MDV81917
25.25 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 88 kW |
| Dzinēja kods | L8-DE |
| Nobraukums | 116 000 km |
| Krāsa | velocity red / 27A |
| VIN | JMZGH148201253264 |
| Ražotāja kods | A2TJ0391C |
| OEM kods | 100A |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Ģenerators
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 132kW
15.00 €MDV105138

Ģenerators
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV35447

Ģenerators
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77402

Ģenerators
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77041

Ģenerators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV72231

Ģenerators
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV16348








