
1 / 7
Dzinēja pārsega skaņas izolācija
SKU: MDV82713
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Skoda |
| Modelis | Octavia Mk2 (1Z) |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 77 kW |
| Dzinēja kods | BXE |
| Nobraukums | 156 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | TMBCS21Z4A2030561 |
| Ražotāja kods | 1Z0863831A |
Kategorija: Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV82684

Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2011 · 1.6L 77kW
15.30 €MDV88401

Priekšējais režģis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 1.9L 77kW
25.00 €MDV102318

Priekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
45.44 €MDV95326

Priekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 1.9L 77kW
35.34 €MDV44566

Priekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2006 · 1.9L 77kW
25.25 €MDV59094

