
1 / 9
Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
SKU: MDV85480
35.34 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Skoda |
| Modelis | Octavia Mk2 (1Z) |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 77 kW |
| Dzinēja kods | BXE |
| Nobraukums | 156 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | TMBCS21Z4A2030561 |
| Ražotāja kods | 1Z5955711A |
| OEM kods | 443122326017 |
Kategorija: Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 2.0L 103kW
25.25 €MDV94373

Aizmugurējā loga tīrītāja kājiņa
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV12981

Stikla tīrītāja motoriņš
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV8539

Termostata korpuss
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2009 · 2.0L
15.00 €MDV105542

Dzinējs
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2009 · 2.0L 125kW
1100.00 €MDV100054

Stūres leņķa sensors
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV103799

