
1 / 6
Aizmugurējā pārsega slēdzene
SKU: MDV83776
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Seat |
| Modelis | Toledo IV (NH) |
| Gads | 2018 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 85 kW |
| Dzinēja kods | CXMA |
| Nobraukums | 181 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | VSSZZZNHZH1019951 |
| Ražotāja kods | 8R0827505A |
| OEM kods | 093413B2 |
Kategorija: Aizmugurējā pārsega slēdzene
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV36471

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Seat · Toledo IV (NH) · 2016 · 1.6L
5.00 €MDV97327

Bagāžnieka rokturis
Seat · Toledo IV (NH) · 2016 · 1.6L
50.00 €MDV105887

Bamperis
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
60.60 €MDV83704

Bamperis
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
40.39 €MDV35867

ABS bloks
Seat · Toledo IV (NH) · 2016 · 1.6L
40.00 €MDV105779









