
1 / 31
Pilns virsbūves komplekts
SKU: MDV103532
400.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2010 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 125 kW |
| Код двигателя | CAHA |
| Пробег | 125 000 км |
| Цвет | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8KXBA024338 |
| Код произв. | 8K0854932A |
| OEM код | 8K0854931A |
| Другие коды | 8K0807521C |
Категория: Обвес полный комплект
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Avārijas zīme
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
10.00 €MDV103382
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577
Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104427
Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104640